Dámské kožené kozačky s kožíškem REMONTE Tex D0B80-00 černé 82215424
KOŽENÉ KOZAČKY REMONTE.
Nepromokavé kozačky Remonte-Tex.
TOP MODEL kolekce Zima.
NOVINKA kolekce REMONTE
Skladem. Zítra u Vás...
| Kategorie: | Kožené Kozačky |
|---|---|
| EAN: | 4061811629923 |
| Barva: | Černá |
| Sezóna: | Zimní |
| Typ Obuvi: | Kotníkové |
| Šíře obuvi: | G (běžná) |
| Svršek obuvi: | Kůže hladká, Kůže semišová |
| Podšívka: | Vlna Pravý Beránek |
| Stélka: | Pěnová s Eko-kůží |
| Typ Podešve: | Na podpatku |
| Výše podešve: | 2.0 cm |
| Výše podpatku: | 4.5 cm |
| Výška obuvi s podpatkem: | 27 cm |
| ? Ostatní: | Membrána Tex, Anatomicky tvarovaná stélka |
| Kotník - Varianta: | Zip |
#REMONTE
#THERMO INSOLE
#OVČÍ VLNA
#LEATHER
Vybavení obuvi:
- Kožený svršek
- Standart REMONTE-TEX
- Funkční boční zip pro každodení prozouvání
- Pryžová podešev vhodná do silného mrazu, náledí, zimního prostředí
- Vyjmutelná / vyměnitelná / čistitelná Stélka
- ZATEPLENO PRAVÝ BERÁNEK
- MAXIMÁLNĚ HRUBĚ LOŽENÝ
- ZATEPLENA TAKÉ STÉLKA
- NIKDY NEPROMRZNE
- PŘÍRODNÍ MATERIÁL NESLEHNE
- UŽIVATELSKY A ZDRAVOTNĚ 100% PŘÍVĚTIVÝ.
- Nepromokavá úprava Remonte-TEX
- Obuv samozřejmě dýchá také směrem ven, chodidla se nepotí
- ToP model nabídky Zima
- Vysoká kvalita zpracování
- Kozačky vybaveny nesmeky
- Možno užít na led i v extrémních podmínkách
VEŠKERÉ NABÍZENÉ VELIKOSTI V NAŠEM E-SHOPU ODPOVÍDAJÍ ČESKÉMU STANDARDU A BĚŽNÉ NABÍDCE VELIKOSTÍ JAKO V KAMENNÉM OBCHODĚ.
Pokud si nejste jista výběrem velikosti můžete postupovat dle instrukcí v záložce jak nakupovat.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
