Dámské kožené kotníkové polokozačky na podpatku 9-25312-45-313 CAPRICE48002069 hnědé
Kožené kotníky CAPRICE.
NOVINKA zima 2025.
Vhodné na středně široký nárt.
Atraktivní kůže NAPPA.
Ihned zasíláme.
Již zítra mohou být u Vás.
| Kategorie: | KOTNÍKOVÉ |
|---|---|
| EAN: | 4064216868072 |
| Barva: | Hnědá |
| Sezóna: | Podzimní, Zimní |
| Typ Obuvi: | Kotníkové |
| Šíře obuvi: | G (běžná) |
| Svršek obuvi: | Kůže hladká |
| Podšívka: | Nízký chlup |
| Stélka: | Textil |
| Typ Podešve: | Na podpatku |
| Výše podešve: | 1.0 cm |
| Výše podpatku: | 2.0 cm |
| Výška obuvi s podpatkem: | 14 cm |
| Kotník - Varianta: | Zip |
TOP MODEL CAPRICE ZIMA.
Katalog kolekce obuvi Caprice.
Vybavení obuvi:
- Gumička na vrchním obvodu
- Variabilní obvod nad kotníkem
- Kožený svršek
- Zatepleno fleecovým chlupem.
- Funkční zateplení i na stelce.
- Pryžová podešev
- Dostatečně vysoká
- Optimální izolace od studeného povrchu
- Stabilní 2 cm podpatek
- Protiskluzová podešev
- Vhodné užití Podzim / Zima
VEŠKERÉ NABÍZENÉ VELIKOSTI V NAŠEM E-SHOPU ODPOVÍDAJÍ ČESKÉMU STANDARDU A BĚŽNÉ NABÍDCE VELIKOSTÍ JAKO V KAMENNÉM OBCHODĚ.
Pokud si nejste jista výběrem velikosti můžete postupovat dle instrukcí v záložce jak nakupovat.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
