Dámské hnědé kožené semišové kozačky na podpatku s gumovou vsadkou Caprice 9-25514-41-329 hnědé
Kožené kozačky CAPRICE.
NOVINKA Podzim-Zima.
Semišové kozačky pro dopasování.
Efektní kůže + semiš na svršku.
Lýtko S - M.
Ihned zasíláme. Již zítra mohou být u Vás.
| Kategorie: | Kožené Kozačky |
|---|---|
| EAN: | 4064215193786 |
| Barva: | Hnědá |
| Sezóna: | Zimní |
| Typ Obuvi: | Kozačky |
| Šíře obuvi: | G (běžná) |
| Svršek obuvi: | Kůže hladká, Kůže semišová |
| Podšívka: | Nízký chlup |
| Stélka: | Textil |
| Typ Podešve: | Na podpatku |
| Výše podešve: | 1.0 cm |
| Výše podpatku: | 3.0 cm |
| Výška obuvi s podpatkem: | 43 cm |
| Šíře lýtka: | XS-S úzké lýtko, M/L - běžné i mírně širší |
OBUV SE DÍKY POSTRANÍMU ZIPU PĚKNĚ PROZOUVÁ.
Vybavení obuvi:
- Natahovací v oblasti lýtka.
- Vůle po celé délce .
- Zatepleno nízkým hustým chlupem.
- Funkční zateplení i na stelce.
- Lehká polyruetanová podešev.
- Vhodná na podzim i zimu.
VEŠKERÉ NABÍZENÉ VELIKOSTI V NAŠEM E-SHOPU ODPOVÍDAJÍ ČESKÉMU STANDARDU A BĚŽNÉ NABÍDCE VELIKOSTÍ JAKO V KAMENNÉM OBCHODĚ.
Pokud si nejste jista výběrem velikosti můžete postupovat dle instrukcí v záložce jak nakupovat.
Co odlišuje značku CAPRICE od konkurence:
AIRMOTION
AIRMOTION znamená VZDUCH a POHYB. Vložková stélka CAPRICE zajišťuje až 300 vzduchových hemisfér optimální cirkulaci vzduchu a ideální klima pro nohy při každém kroku. Další plus: Pružinový efekt hemisfér uvolňuje zátěž celého těla a pomáhá vám zůstat v pohybu.
ANTISHOKK
Lepší odpružení paty.
Systém vzduchových komor v patě vyvinutý společností CAPRICE tlumí nárazy o více než 50 %. S technologií CAPRICE ANTISHOKK účinně chráníte svou páteř, meziobratlové ploténky a klouby.
KŮŽE
Vysoce kvalitní kůže a módní designy se spojují a vytvářejí osobitý design obuvi.
Jako druhá kůže hladí nohu. Její vynikající prodyšnost dále zlepšuje klima nohy.
POHODLÍ CAPRICE
Šířka H poskytuje znatelně více prostoru v přední části chodidla a kombinuje vynikající pohodlí s moderními liniemi.
Ukazuje, že velkorysejší střih nemusí nutně snižovat design. Modely v šířce H nabízejí vašim zákazníkům pohodlné a zároveň stylové řešení.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
