Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
Dámské kozačky na podpatku MUSTANG 11285204 modré
Kozačky novinka ZIMA.
Kozačky MUSTANG na podpatku.
3/4 kozačky. 100%.
Končí pod lýtkem.
Efektní imitace kůže.
Ihned zasíláme.
Již zítra mohou být u Vás...
| Kategorie: | Kozačky na podpatku |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Modrá |
| Sezóna: | Podzimní, Zimní |
| Typ Obuvi: | Kozačky |
| Šíře obuvi: | G (běžná) |
| Svršek obuvi: | Syntetika eko-kůže |
| Podšívka: | Nízký chlup |
| Stélka: | Pěnová s Eko-kůží |
| Typ Podešve: | Na podpatku |
| Výše podešve: | 2.0 cm |
| Výše podpatku: | 8.0 cm |
| Výška obuvi s podpatkem: | 33 cm |
| Šíře lýtka: | M/L - běžné i mírně širší |
OBUV SE DÍKY POSTRANÍMU ZIPU PĚKNĚ PROZOUVÁ.
Vybavení obuvi:
- Nižší 3/4 kozačky
- Zatepleno nízkým chlupem.
- Lehká polyruetanová podešev vhodná do zimy.
VEŠKERÉ NABÍZENÉ VELIKOSTI V NAŠEM E-SHOPU ODPOVÍDAJÍ ČESKÉMU STANDARDU A BĚŽNÉ NABÍDCE VELIKOSTÍ JAKO V KAMENNÉM OBCHODĚ.
Pokud si nejste jista výběrem velikosti můžete postupovat dle instrukcí v záložce jak nakupovat.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
