Dámské kožené šněrovací kotníkové boty TAMARIS 1-25241-45-003 černé 62878629
Kožené kotníky Tamaris.
Novinka Zima 2025.
Kožený svršek
Měkká Nappa.
Ihned zasíláme.
Již zítra mohou být u Vás.
| Kategorie: | KOTNÍKOVÉ |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Černá |
| Sezóna: | Zimní |
| Typ Obuvi: | Kotníkové, Kozačky |
| Šíře obuvi: | G (běžná) |
| Svršek obuvi: | Kůže hladká |
| Podšívka: | Nízký chlup |
| Stélka: | Pěnová s Eko-kůží |
| Typ Podešve: | Na podpatku |
| Výše podešve: | 1.0 cm |
| Výše podpatku: | 2.0 cm |
| Výška obuvi s podpatkem: | 14 cm |
Kolekce TAMARIS 2025.
Vybavení obuvi:
- Svršek z kůže nappa
- Kombinace s eko-kůží
- Variabilní nárt díky šněrování vůle 0-3 cm
- Funkční boční zip pro každodení prozouvání
- 100% jednoduché prozutí
- Pryžová podešev
- Užití Zima / Podzim
- Pěnová stélka zateplena textilním chlupem
- Funkční zateplení na podšívce
VEŠKERÉ NABÍZENÉ VELIKOSTI V NAŠEM E-SHOPU ODPOVÍDAJÍ ČESKÉMU STANDARDU A BĚŽNÉ NABÍDCE VELIKOSTÍ JAKO V KAMENNÉM OBCHODĚ.
Pokud si nejste jista výběrem velikosti můžete postupovat dle instrukcí v záložce jak nakupovat.
Hlavní výhody značky TAMARIS oproti konkurenci:
VEGAN
Pro zodpovědný životní styl: 100% bez živočišných materiálů.
TOUCH IT
Pro optimální pohodlí: Měkká stélka se přizpůsobí přirozenému tvaru chodidla.
Hlavní výhody značky TAMARIS COMFORT oproti konkurenci:
Multi Adjustable Individuell
Individuálně nastavitelné pro maximální pohodlí!
Suchý zip na bříšku chodidla a kotníku umožňuje perfektní přizpůsobení každé noze.
Kůže
S nejvyššími standardy kvality, tato bota je vyrobena z přírodní kůže.
Speciálně navržená extra šířka STÉLKY H dává noze větší volnost pohybu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
