Dámské kožené kotníkové kozačky s gumou na podpatku Ara Tulsa 26094921 černé
Kožené kotníky Chealsea ARA.
Kolekce obuvi ARA Zima.
Elastická funkční guma.
Originál podešev HIGH SOFT by ARA.
Atraktivní odstín Kůže nappa.
Skladem. Zítra u Vás...
| Kategorie: | KOTNÍKOVÉ |
|---|---|
| EAN: | 4049301178489 |
| Barva: | Černá |
| Sezóna: | Podzimní, Zimní |
| Typ Obuvi: | Kotníkové |
| Šíře obuvi: | G (běžná) |
| Svršek obuvi: | Kůže hladká |
| Podšívka: | Nízký chlup |
| Stélka: | Pěnová s Eko-kůží |
| Typ Podešve: | Na podpatku |
| Výše podešve: | 1.5 cm |
| Výše podpatku: | 3.5 cm |
| Výška obuvi s podpatkem: | 17 cm |
Model katalog obuvi ARA Zima.
Vybavení obuvi:
- Kožený svršek
- Funkční guma
- 100% fitting kotníku i nártu
- Roztažitelnost po celé délce 0-5 cm
- Funkční zip
- Nízký podpatek 3.50 cm
- Protiskluzová podešev
- Originál podešev HIGH SOFT by ARA
- Zatepleno fleesovým nižším chlupem
Doporučujeme pro zákaznice s širším kotníkem / atypickým tvarem. Případně pro zákaznice, které rády užívají v zimě hrubé ponožky, nebo je mají rády extra prostor. Díky měkké kůži a textilu se tento model 100% přizpůsobí, neodstává.
STÉLKA ŠÍŘE G - běžná šíře - díky kůži na svršku vhodné také pro unavená / širší / atypicky tvarovaná chodidla, drobné kůstky nebo halluxy.
Stélka je pěnová - anatomicky tvarovaná.
Original ARA Product - Design in Germany. Made in Portugal. Vrchový materiál pravá kůže / echtes leder.
Podešev je vyrobena z pevného bytelného materiálu, vhodného do zimy.
Středně hrubá podešev 1cm vysoká maximálně izoluje od studeného zimního povrchu.
Podešem je lepená - doporučujeme také do sněhu a náledí tak i na mokrou zimu.
Zimní vzorek na podešvi. PODEŠEV NESE OZNAČENÍ "HIGH SOFT" - Extrémně příjemné na došlap.
VEŠKERÉ NABÍZENÉ VELIKOSTI V NAŠEM E-SHOPU ODPOVÍDAJÍ ČESKÉMU STANDARDU A BĚŽNÉ NABÍDCE VELIKOSTÍ JAKO V KAMENNÉM OBCHODĚ.
Pokud si nejste jista výběrem velikosti můžete postupovat dle instrukcí v záložce jak nakupovat.
Vnější obvod v nejvyšším bodě - měřeno po vnějším obvodu obuvi (velikost 38)
- Obvod možno variovat
- Obvod se mění s každou velikostí o cca 0,6 cm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
