Dámská kožená kotníková obuv REMONTE Tex D2B73-40 béžová 98813509
Šněrovací kotníky Remonte.
Kvalitní lehké kotníkové boty.
Vrchový materiál kůže.
Nepromokavé REMONTE-TEX.
Kvalitní pryžová podešev.
Šněrování i funkční zip.
Vyjmutelná stélka Memosoft
| Kategorie: | KOTNÍKOVÉ |
|---|---|
| EAN: | 4061811669844 |
| Barva: | Béžová |
| Sezóna: | Podzimní, Zimní |
| Typ Obuvi: | Kotníkové |
| Šíře obuvi: | G (běžná) |
| Svršek obuvi: | Kůže hladká |
| Podšívka: | Vlna Pravý Beránek |
| Stélka: | Pěnová Memosoft |
| Typ Podešve: | Na Klínku |
| Výše podešve: | 2.0 cm |
| Výše podpatku: | 3.5 cm |
| Výška obuvi s podpatkem: | 18 cm |
| ? Ostatní: | Membrána Tex, Anatomicky tvarovaná stélka |
| Kotník - Varianta: | Zip + Šněrování |
Skladem.
Ihned odesíláme.
Již zítra mohou být u Vás.
Poslední páry za tuto cenu.
Vybavení obuvi:
- Podešev je vyrobena z polyruetanu, extra lehká
- Protiskluzový vzorek
- Podešev je dostatečně vysoká
- Chrání přech chladem, mrazem, nerovnostmi
- Šněrování je funkční, lze přizpůsobit objem nártu chodidla
- Zateplení PRAVÝ BERÁNEK
- 100% Friendly materiál
- Neslehne, vždy hřeje
- Vhodné užití Podzim / Zima.
- Anatomicky tvarovaná stélka
- Stélka je z paměťové pěny MemoSoft
- Nepromokavá úprava REMONTE-TEX
VEŠKERÉ NABÍZENÉ VELIKOSTI V NAŠEM E-SHOPU ODPOVÍDAJÍ ČESKÉMU STANDARDU A BĚŽNÉ NABÍDCE VELIKOSTÍ JAKO V KAMENNÉM OBCHODĚ.
Pokud si nejste jista výběrem velikosti můžete postupovat dle instrukcí v záložce jak nakupovat.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
